Konečne bezpečná fľaša vyrobená 100% bez plastových častí. S Pura fľašami si môžete byť istí, že sa do nápoja vnútri neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny, ani príchute a pachy ako je tomu u plastových fliaš alebo fliaš s plastovými vrchnákmi. Na ničom nezáleží viac ako na zdraví Vašich detí a Vás.

100% bez plastov

● prvá fľaša na trhu, ktorá nemá plast ani vo vrchnáku

● fľaša a objímka z kvalitnej antibakteriálnej nerezovej ocele #304 (18/8)

● uzávery a návleky zo silikónu medicínskej kvality

● už žiadne škodlivé látky, pachy a príchute plastov

„MADE SAFE“ certifikát

Jediná fľaša na trhu s certifikátom Made Safe – Non Toxic.

2 roky skúšok v laboratóriu potvrdilo, že fľaše Pura sú absolútne bezpečné a nie len, že neobsahujú BPA, PVC a ftaláty, ale ani iné nebezpečné látky (napr. toxíny spôsobujúce poruchy vývoja, správania, reprodukcie, hormonálne zmeny, ani karcinogénne látky, ťažké kovy, neurotoxíny, atď.).

Viac info. 

 

Any Bottle – Any Lid

Použite akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tak zmeníte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou, alebo športovým uzáverom. Jednu fľašu tak môžete používať roky a zároveň šetríte peniaze aj životné prostredie.

6 veľkostí

● 4 veľkosti nerezových fliaš (150ml, 325ml, 550ml a 850ml)

● 2 veľkosti termo fliaš (260ml a 650ml)

● pre každú veľkosť viac možností výberu úzaveru (cumlík, náustok, slamka, športový, tesniaci disk na pokrmy)

Naj…

Najbezpečnejšia, najuniverzálnejšia, antibakteriálna, ľahká a nerozbitná ekologická fľaša ocenená viac ako 35 oceneniami, konečne dostupná aj v SR a ČR.

Instagram:
Facebook:

Mix & Match - mixujte a spájajte podľa potreby - cumlík, náustok, slamka alebo športový uzáver 💦 Jedna fľaša na mnoho spôsobov a mnoho rokov. Zdravá fľaša Pura.
#pura #zdravaflasa #zdravalahev #nerez #silikon #bezplastu
... See MoreSee Less

Viac na Facebooku

Vedeli ste, že všetky naše náustky sú vyrobené zo silikónu medicínskej kvality? Úplne bezpečné, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok.
#pura #purastainless #zdravaflasa #zdravalahev
... See MoreSee Less

Viac na Facebooku

Nech sa páči 💦 Veríme, že nezabúdate na pitný režim ani v sychravých jesenných dňoch. My sme vymenili vodu za teplý bylinkový čas a o hydratáciu máme postarané.
#pura #zdravaflasa #zdravalahev #nowaste #zerowaste #noplastic
... See MoreSee Less

Viac na Facebooku
0